Hudecká muzika Franty Kopeckého

Naše nejbližší vystoupení pro veřejnost:

pátek 16.6. od 18h, večer s živou hudbou, Loděnice Hranice

Čtyřčlenná lidová kapela v obsazení dvoje housle, viola/heligonka, kontrabas, se širokým folklorním záběrem a s dvacetiletou historií, nabízí koncertní vystoupení, ale i hraní na svatbách, oslavách a večírcích. Repertoár tvoří především zpívané valašské a moravské polky, valčíky a ťahavé písně, zpívané i poslechové slovenské a moravské čardáše, zahraje ovšem i písně z Čech, zlidovělé autorské polky a tanga (Škoda lásky apod.) či staropražské písničky, které doplníme kouzelným zvukem heligonky.

Při oslavách a večírcích tvoří další část repertoáru zlidovělé populární písničky jdoucí od Ježka, Šlitra, přes Olympic až třeba po Beatles. V tom případě se obsazení proměňuje na kytaru, kontrabas či klávesy, housle a až tříhlasý zpěv. Kapelník František Kopecký je také zkušeným moderátorem a pouštěčem hudby se zaměřením na prověřené popové hity z let 1960 - 2010, takže obzvláště pro svatby a kulatiny nabízíme oblíbenou kombinaci živé a reprodukované hudby z vlastní aparatury včeně bezdrátových mikrofonů a decentních světelných efektů. 

Kapela má za sebou více než 350 vystoupení, koncertů, svateb a oslav nejen na Hranicku, ale např. i v Olomouci, Praze, Ostravě, Uherském Hradišti, Frýdku-Místku, Vyšším Brodě, Náměšti na Hané, Velkých Karlovicích, Dalešicích, Uhelné, Čechách pod Kosířem, Blansku, Třebíči, ale i v zahraničí (Holandsko, Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko).

Prohlédněte si naše fotografie, poslechněte si video a audio ukázky naší muziky, podívejte se do referencí na naše nejvýznamnější vystoupení a když Vás zaujmeme, neváhejte se nám ozvat, určitě se domluvíme! :-)

Podporujeme:

Objednejkapelu.cz